środa, 1 stycznia 2014

Yarn Along - wspólne dzierganie i czytanie

Święta, święta i po świętach ...
Siedzę sobie, podczytuję Remarque'a "Czarny obelisk" (po raz któryś), dziergam kolejny sweter i próbuję wykombinować takie postanowienia na Nowy Rok, żebym dała radę je wykonać. Realistyczne. Choć korci mnie też pewien rozmach. Zobaczymy, jak to wyjdzie.


Szczęśliwego Nowego Roku :)

11 komentarzy:

 1. A cóż takiego dziergasz? A książka, pomyślałam, że warta przeczytania skoro do niej wracasz. Też mnie ciekawi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego oku 2014
  będzie jakiś fajny sweterek

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Cóż to się dzierga?

  OdpowiedzUsuń
 4. W Nowym Roku 2014 życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, radości i samych pogodnych dni.
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 5. Przypominasz mi, ze wstyd, ale nic tego autora nie czytałam :( Muszę po niego sięgnąć...Widzę tu chyba jakiś sweterek... Ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że to jedna z lepszych książek Remarque'a. Czytając ją lata temu uświadomiłam sobie, co znaczył "wielki kryzys". Drugą moją ulubioną książką tego autora jest "Czas życia i czas śmierci" Zaskakująca.
  Robótka z jemiołą bardzo świąteczna. Pozdrawiam noworocznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie robię postanowień. Szybko o nich zapominam i nijak nie umiem ich spełnić. Bardzo ładna szarość. A książki niestety nie czytałam. Ale przeczytam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Życze wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia z postanowieniem; ja nie robię postanowień, bo wtedy wszystko idzie mi zdecydowanie gorzej. Skoro kolejny raz czytasz książę,, to musi być dobra.

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawa jestem co wykombinujesz za postanowienie. Ja mam całą listę, ale jak zawsze połowę zgubię po drodze. Wszystkiego naj w tym nowym roku. Pozdrawiam Hardaska

  OdpowiedzUsuń
 10. Coś ładnego się dzierga, co to będzie?:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz.
Pozdrawiam serdecznie :)